Kontakteeru julgelt - meil on Teie jaoks alati aega!

Randy on meister kontakti loomisel ja suhete hoidmisel nii Eesti, kui ka välismaa klientide ning koostööpartneritega. Eelkõige arvestab klientide soove, mis garanteerib selle, et maaomaniku kinnistu tulevik on õigetes kätes.

Randy Soosaar

Tegevjuht

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Elizabeth Truve

Müügi-ja personalijuht

elizabeth@eestimaavara.ee

Markus oskab suurepäraselt võtta arvesse kõikvõimalikke lisasoove vastavalt klientide äranägemisele. Ta on oma töös väga paindlik ning ei ole ühtegi probleemi, millele ta lahendust ei leiaks.

Markus Rahuorg

Metsamajandusosakonna juhataja

markus@eestimaavara.ee

Ruve on oma töös täpne ning efektiivne. Tal on oskus hinnata metsa väärtust ning anda nõu, milline on kõige parem ja vähem metsa kahjustav raieviis. Ta on alati valmis klientidega kinnistul kohtuma ja leidma parimat lahendust nii omanikule, kui ka metsale.

Ruve Sestverk

Metsahindaja

ruve@eestimaavara.ee

Madise kogemus on näidanud, et ta oskab teha oma tööd nii, et kõik osapooled on rahul. Ta teab, kuidas läbirääkimisi pidada, leides vajalikke kompromisslahendusi teistest kiiremini. Ta ei karda võtta riske, et jõuda soovitud tulemusteni.

Madis Soodla

Vanemnõunik

madis@eestimaavara.ee

Romani puhul saab öelda kaks märksõna, ilma milleta seda tööd edukalt teha ei saa. Esmalt tunneb ta põhjalikult valdkonda ning teiseks valdab ta väga head suhtlemisoskust eesti ja vene keeles.

Roman Tamm

Vanemnõunik

roman@eestimaavara.ee

Henri on oma klientide jaoks nõus sõitma sadu kilomeetreid, et selgitada ja täpsustada kõike, mis võib segadust tekitada. Selline suhtumine näitab vaid hoolivust ning et ta võtab töö tegemist täie tõsidusega.

Henri Kõva

Vanemnõunik

henri@eestimaavara.ee

Rasmus Tipp

Nõunik

rasmus@eestimaavara.ee

Werner Laaneots

Nõunik

werner@eestimaavara.ee

Johannes Habakukk

Nõunik

johannes@eestimaavara.ee

Grete- Eliise Kubja

Nõunik

gretek@eestimaavara.ee

Karl-Eric Arpo

Nõunik

karleric@eestimaavara.ee

John-Eric Juht

Nõunik

johneric@eestimaavara.ee

Kristina Allika

Nõunik

kristina@eestimaavara.ee

Joosep Raud

Nõunik

joosep@eestimaavara.ee

Kontaktandmed

Eesti Maavara OÜ
Registrikood: 10817713
Kontonumber: EE167700771002565526 LHV
Kontonumber: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Eesti, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Meie esindus asub Tallinnas, Rocca Al Mares,
Laeva büroohoones.


Võta meiega ühendust