Kontakteeru julgelt - meil on Teie jaoks alati aega!

Marti on meeskonnna pikajaline liige. Aastate pikkused kogemused on näidanud, et ta leiab lahenduse igale väljakutsele. Teda iseloomustavad usaldus ja professionaalsus, mida kinnitavad ka meie kliendid.

Marti Küttis

Juhataja

marti@eestimaavara.ee

5699 3923

Andres on oma ala spetsialist. Ta on võimekas kiirelt analüüsima ja langetama õigeid otsuseid kinnistute ostmisel. Temaga suhtlemisel võib kindel olla, et vastused on usaldusväärsed ja konkreetsed.

Andres Saar

Ostujuht

andres@eestimaavara.ee

5697 7664

Randy on meister kontakti loomisel ja suhete hoidmisel nii Eesti, kui ka välismaa klientide ning koostööpartneritega. Eelkõige arvestab klientide soove, mis garanteerib selle, et maaomaniku kinnistu tulevik on õigetes kätes.

Randy Soosaar

Müügijuht

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Meie ettevõttesse tulles on Gerda esimene inimene, keda uksel kohata võib. Ta on justkui ettevõtte süda, kelle ülesandeks on toetada meie kliente. Ta kuulab ära nii teie rõõmud, kui ka mured ning vastavalt sellele, oskab suunata teid õigete inimeste juurde.

Gerda-Liis Vanatua

Büroojuht

gerda@eestimaavara.ee

5566 5666

Markus oskab suurepäraselt võtta arvesse kõikvõimalikke lisasoove vastavalt klientide äranägemisele. Ta on oma töös väga paindlik ning ei ole ühtegi probleemi, millele ta lahendust ei leiaks.

Markus Rahuorg

Metsamajandusosakonna juhataja

markus@eestimaavara.ee

5660 3902

Romani puhul saab öelda kaks märksõna, ilma milleta seda tööd edukalt teha ei saa. Esmalt tunneb ta põhjalikult valdkonda ning teiseks valdab ta väga head suhtlemisoskust eesti ja vene keeles.

Roman Tamm

Vanemnõunik

roman@eestimaavara.ee

5073 789

Tegemist on usaldusväärse ning läbimõeldud tegutsejaga. Erik-Martin teeb oma abivalmi olekuga vestlemise meeldivaks iga inimtüübi jaoks. Talle meeldib klientidega kohtuda näost-näkku, et asjad oleksid selged ning üheselt mõistetavad.

Erik Martin Kolk

Nõunik

erik@eestimaavara.ee

512 7315

Henri on oma klientide jaoks nõus sõitma sadu kilomeetreid, et selgitada ja täpsustada kõike, mis võib segadust tekitada. Selline suhtumine näitab vaid hoolivust ning et ta võtab töö tegemist täie tõsidusega.

Henri Kõva

Nõunik

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Cassandra ei loe kunagi midagi tehtuks enne, kui asi on päriselt tehtud. Ta teab kõige hullemaid vigu, mida tema alal on võimalik teha, ja seda, kuidas neid vältida- see on juba ühe eksperdi tunnus.

Cassandra Luik

Nõunik

cassandra@eestimaavara.ee

5696 5409

Kontaktandmed

Eesti Maavara OÜ
Registrikood: 10817713
Kontonumber: EE167700771002565526 LHV
Kontonumber: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Eesti, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Meie esindus asub Tallinnas, Rocca Al Mares,
Laeva büroohoones.


Võta meiega ühendust