Kontakteeru julgelt - meil on Teie jaoks alati aega!

Marti on meeskonnna pikajaline liige. Aastate pikkused kogemused on näidanud, et ta leiab lahenduse igale väljakutsele. Teda iseloomustavad usaldus ja professionaalsus, mida kinnitavad ka meie kliendid.

Marti Küttis

Juhataja

marti@eestimaavara.ee

5699 3923

Andres on oma ala spetsialist. Ta on võimekas kiirelt analüüsima ja langetama õigeid otsuseid kinnistute ostmisel. Temaga suhtlemisel võib kindel olla, et vastused on usaldusväärsed ja konkreetsed.

Andres Saar

Ostujuht

andres@eestimaavara.ee

5697 7664

Randy on meister kontakti loomisel ja suhete hoidmisel nii Eesti, kui ka välismaa klientide ning koostööpartneritega. Eelkõige arvestab klientide soove, mis garanteerib selle, et maaomaniku kinnistu tulevik on õigetes kätes.

Randy Soosaar

Müügijuht

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Meie ettevõttesse tulles on Gerda esimene inimene, keda uksel kohata võib. Ta on justkui ettevõtte süda, kelle ülesandeks on toetada meie kliente. Ta kuulab ära nii teie rõõmud, kui ka mured ning vastavalt sellele, oskab suunata teid õigete inimeste juurde.

Gerda-Liis Vanatua

Büroojuht

gerda@eestimaavara.ee

5566 5666

Markus oskab suurepäraselt võtta arvesse kõikvõimalikke lisasoove vastavalt klientide äranägemisele. Ta on oma töös väga paindlik ning ei ole ühtegi probleemi, millele ta lahendust ei leiaks.

Markus Rahuorg

Metsamajandusosakonna juhataja

markus@eestimaavara.ee

5660 3902

Ruve on oma töös täpne ning efektiivne. Tal on oskus hinnata metsa väärtust ning anda nõu, milline on kõige parem ja vähem metsa kahjustav raieviis. Ta on alati valmis klientidega kinnistul kohtuma ja leidma parimat lahendust nii omanikule, kui ka metsale.

Ruve Sestverk

Metsameister

ruve@eestimaavara.ee

Romani puhul saab öelda kaks märksõna, ilma milleta seda tööd edukalt teha ei saa. Esmalt tunneb ta põhjalikult valdkonda ning teiseks valdab ta väga head suhtlemisoskust eesti ja vene keeles.

Roman Tamm

Vanemnõunik

roman@eestimaavara.ee

5073 789

Siim teab, kuidas panna asjad toimima, nii et kliendid oleksid rahul. Ta peab kinni kokkulepitud aegadest, on kannatlik ja korrektne oma töös. Tema eduka suhtlemise saladusteks on inimeste tundmine ning ausus.

Siim Nurmik

Vanemnõunik

siim@eestimaavara.ee

5680 4553

Kellele meist ei meeldiks töökad ja kohustetundlikud inimesed? Karl-Johannese puhul kehtib reegel, et ära kunagi tee rohkem, kui üksi asi korraga ja ära kunagi lükka homsele seda, mida saad teha täna.

Karl-Johannes Kadak

Maakler

karl@eestimaavara.ee

5660 4420

Inimestega suhtlemine eeldab sallivust, meeldivust ning viisakat käitumist. Oliveril on kõik need eeldused olemas. Ta teeb oma tööd üksikasjalikult ja südamest, tänu millele võib kindel olla, et töö saab tehtud korralikult.

Oliver Vatsfeldt

Nõunik

oliver@eestimaavara.ee

5330 1216

Tegemist on usaldusväärse ning läbimõeldud tegutsejaga. Erik-Martin teeb oma abivalmi olekuga vestlemise meeldivaks iga inimtüübi jaoks. Talle meeldib klientidega kohtuda näost-näkku, et asjad oleksid selged ning üheselt mõistetavad.

Erik Martin Kolk

Nõunik

erik@eestimaavara.ee

512 7315

Gerriti peamine väärtus seisneb selles, et töö peaks olema iseeenesest nii eesmärk, kui ka vahend. Eesmärk, et saavutada tulemus, millega on rahul nii kliendid, kui ka tema. Vahend, et kogu protsess sujuks positiivselt ning edukalt.

Gerrit Tudre

Nõunik

gerrit@eestimaavara.ee

5666 7042

Henri on oma klientide jaoks nõus sõitma sadu kilomeetreid, et selgitada ja täpsustada kõike, mis võib segadust tekitada. Selline suhtumine näitab vaid hoolivust ning et ta võtab töö tegemist täie tõsidusega.

Henri Kõva

Nõunik

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Aleksei tõestab oma väärtusi tegude, mitte sõnadega. Temaga suhtlemine on lihtne ja konkreetne. Kui midagi ei suju ja muutub raskeks, siis tuleb teha kohvipaus ja minna asjaga edasi, mitte jätta pooleli.

Aleksei Kostkin

Nõunik

aleksei@eestimaavara.ee

5898 5160

Kõik mida Patrik teeb, tuleb suure töö ja vaevaga. Ta on entusiastlik ning ei anna kunagi kergelt alla. On hea asju ajada inimesega, kes suudab igasuguste olukordadega toime tulla ning jääda sealjuures veel positiivseks.

Patrik Randla

Nõunik

patrik@eestimaavara.ee

5648 4179

Cassandra ei loe kunagi midagi tehtuks enne, kui asi on päriselt tehtud. Ta teab kõige hullemaid vigu, mida tema alal on võimalik teha, ja seda, kuidas neid vältida- see on juba ühe eksperdi tunnus.

Cassandra Luik

Nõunik

cassandra@eestimaavara.ee

5696 5409

Elar hoolitseb teiste varade eest, nagu need oleksid tema enda omad ja seda mitte ainult meie klientide pärast, vaid ka sellepärast, et see näitab seda, kui usaldusväärne on ettevõte, kus ta töötab.

Elar Mehide

Nõunik

elar@eestimaavara.ee

5559 6864

Kui metsaga ise majandamine osutub keeruliseks, siis võib julgelt abi küsida Androlt, kes oskab kvaliteetset nõu anda, kuidas oma maade eest hästi hoolt kanda. Lisaks sellele on tal väga positiivne suhtumine, mis teeb iga helistava või vastutuleva inimese päeva ilusaks.

Andro Meriloo

Nõunik

andro@eestimaavara.ee

5688 8932

Katre üks peamisi eesmärke on klientide rahulolu. Ta nõustab neid igal võimalusel ja aitab otsuste tegemisel. Ta on oma töös pühendunud ning vastutustundlik, mida kinnitab asjaolu, et ta on alati kättesaadav ning valmis lahendama ka kõige aeganõudvamaid juhtumeid.

Katre Tamm

Nõunik

katre@eestimaavara.ee

5699 6049

Kontaktandmed

Eesti Maavara OÜ
Registrikood: 10817713
Kontonumber: EE167700771002565526 LHV
Kontonumber: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Eesti, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Meie esindus asub Tallinnas, Rocca Al Mares,
Laeva büroohoones.


Võta meiega ühendust