Kontakteeru julgelt - meil on Teie jaoks alati aega!

Randy on meister kontakti loomisel ja suhete hoidmisel nii Eesti, kui ka välismaa klientide ning koostööpartneritega. Eelkõige arvestab klientide soove, mis garanteerib selle, et maaomaniku kinnistu tulevik on õigetes kätes.

Randy Soosaar

Tegevjuht

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Andres on oma ala spetsialist. Ta on võimekas kiirelt analüüsima ja langetama õigeid otsuseid kinnistute ostmisel. Temaga suhtlemisel võib kindel olla, et vastused on usaldusväärsed ja konkreetsed.

Andres Saar

Ostujuht

andres@eestimaavara.ee

Keithi on rõõmsameelne ja sõbralik, nagu üks täiuslik büroojuht olema peab. Oma olekuga loob ta positiivse õhkkonna, mis ei jää kellegile märkamata. Ta on meie ühenduslüliks kontori ja klientide vahel, tänu millele ta oskab suunata Teid õige inimeseni.

Keithi Õunapu

Büroojuht

keithi@eestimaavara.ee

5566 5666

Elizabeth Truve

Müügi-ja personalijuht

elizabeth@eestimaavara.ee

Markus oskab suurepäraselt võtta arvesse kõikvõimalikke lisasoove vastavalt klientide äranägemisele. Ta on oma töös väga paindlik ning ei ole ühtegi probleemi, millele ta lahendust ei leiaks.

Markus Rahuorg

Metsamajandusosakonna juhataja

markus@eestimaavara.ee

Ruve on oma töös täpne ning efektiivne. Tal on oskus hinnata metsa väärtust ning anda nõu, milline on kõige parem ja vähem metsa kahjustav raieviis. Ta on alati valmis klientidega kinnistul kohtuma ja leidma parimat lahendust nii omanikule, kui ka metsale.

Ruve Sestverk

Metsahindaja

ruve@eestimaavara.ee

Madise kogemus on näidanud, et ta oskab teha oma tööd nii, et kõik osapooled on rahul. Ta teab, kuidas läbirääkimisi pidada, leides vajalikke kompromisslahendusi teistest kiiremini. Ta ei karda võtta riske, et jõuda soovitud tulemusteni.

Madis Soodla

Vanemnõunik

madis@eestimaavara.ee

Romani puhul saab öelda kaks märksõna, ilma milleta seda tööd edukalt teha ei saa. Esmalt tunneb ta põhjalikult valdkonda ning teiseks valdab ta väga head suhtlemisoskust eesti ja vene keeles.

Roman Tamm

Vanemnõunik

roman@eestimaavara.ee

Henri on oma klientide jaoks nõus sõitma sadu kilomeetreid, et selgitada ja täpsustada kõike, mis võib segadust tekitada. Selline suhtumine näitab vaid hoolivust ning et ta võtab töö tegemist täie tõsidusega.

Henri Kõva

Vanemnõunik

henri@eestimaavara.ee

Cassandra ei loe kunagi midagi tehtuks enne, kui asi on päriselt tehtud. Ta teab kõige hullemaid vigu, mida tema alal on võimalik teha, ja seda, kuidas neid vältida- see on juba ühe eksperdi tunnus.

Cassandra Luik

Nõunik

cassandra@eestimaavara.ee

Rahulikkus ja heatahtlikkus on kindlasti iseloomujooned, mis kirjeldavad Ergot kõige paremini. Rahulikkus, sest talle meeldib iga samm enne astumist läbi mõelda ja heatahtlikkus, kuna tema jaoks on oluline, et iga maaomanik on lõpptulemusega rahul.

Ergo-France Viimsalu

Nõunik

ergofrance@eestimaavara.ee

Oma tööasjades on Marili väga ettevõtlik ja otsustusvõimeline. Talle meeldib, kui ta saab ühel või teisel viisil inimesi aidata ja toetada. Tema kätte usaldatud kohustused saavad alati täidetud, mis näitab seda, et ta on lojaalne klientidele, kui ka kolleegidele.

Marili Muru

Nõunik

marili@eestimaavara.ee

Kristole meeldib põhjalikult oma tegevusi ette planeerida, et seeläbi jätta võimalikult vähe asju lihtsalt juhuse hooleks. Oma ettevõtmistes püüdleb ta alati täiuslikkuse poole, mistõttu ei hakka ta kunagi oma tegevustes kiirustama.

Kristo Norvaiš

Nõunik

kristo@eestimaavara.ee

Rasmus Tipp

Nõunik

rasmus@eestimaavara.ee

Gristofer Tähelepp

Nõunik

gristofer@eestimaavara.ee

Werner Laaneots

Nõunik

werner@eestimaavara.ee

Henry Sevtsenko

Nõunik

henry@eestimaavara.ee

Mihkel Nõel

Nõunik

mihkelnoel@eestimaavara.ee

Kontaktandmed

Eesti Maavara OÜ
Registrikood: 10817713
Kontonumber: EE167700771002565526 LHV
Kontonumber: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Eesti, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Meie esindus asub Tallinnas, Rocca Al Mares,
Laeva büroohoones.


Võta meiega ühendust