Kontakta oss djärvt - vi har alltid tid för dig!

Marti Küttis

Hantera

marti@eestimaavara.ee

5699 3923

Andres Saar

Inköpschef

andres@eestimaavara.ee

5697 7664

Randy Soosaar

Säljchef

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Gerda-Liis Vanatua

Verkställande kontor

gerda@eestimaavara.ee

5566 5666

Markus Rahuorg

Senior rådgivare

markus@eestimaavara.ee

5660 3902

Ruve Sestverk

Senior rådgivare

ruve@eestimaavara.ee

Roman Tamm

Senior rådgivare

roman@eestimaavara.ee

5073 789

Siim Nurmik

Senior rådgivare

siim@eestimaavara.ee

5680 4553

Oliver Vatsfeldt

Rådgivare

oliver@eestimaavara.ee

5330 1216

Erik Martin Kolk

Rådgivare

erik@eestimaavara.ee

512 7315

Karl-Johannes Kadak

Rådgivare

karl@eestimaavara.ee

5660 4420

Gerrit Tudre

Rådgivare

gerrit@eestimaavara.ee

5666 7042

Henri Kõva

Rådgivare

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Aleksei Kostkin

Rådgivare

aleksei@eestimaavara.ee

5898 5160

Patrik Randla

Rådgivare

patrik@eestimaavara.ee

5648 4179

Cassandra Luik

Rådgivare

cassandra@eestimaavara.ee

5696 5409

Elar Mehide

Rådgivare

elar@eestimaavara.ee

5559 6864

Andro Meriloo

Rådgivare

andro@eestimaavara.ee

5688 8932

Kontaktuppgifter

Eesti Maavara OÜ
Registreringskod: 10817713
Kontonummer: EE167700771002565526 LHV
Kontonummer: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Estland, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Vårt representationskontor ligger i Tallinn, i Rocca Al Mare,
i kontorsbyggnaden Laev.


Võta meiega ühendust