Kontakta oss djärvt - vi har alltid tid för dig!

Randy Soosaar

Styrelsemedlem

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Elizabeth Truve

Försäljnings- och personalchef

elizabeth@eestimaavara.ee

Markus Rahuorg

Senior rådgivare

markus@eestimaavara.ee

Ruve on oma töös täpne ning efektiivne. Tal on oskus hinnata metsa väärtust ning anda nõu, milline on kõige parem ja vähem metsa kahjustav raieviis. Ta on alati valmis klientidega kinnistul kohtuma ja leidma parimat lahendust nii omanikule, kui ka metsale.

Ruve Sestverk

Värderingsman av skogen

ruve@eestimaavara.ee

Madise kogemus on näidanud, et ta oskab teha oma tööd nii, et kõik osapooled on rahul. Ta teab, kuidas läbirääkimisi pidada, leides vajalikke kompromisslahendusi teistest kiiremini. Ta ei karda võtta riske, et jõuda soovitud tulemusteni.

Madis Soodla

Senior rådgivare

madis@eestimaavara.ee

Romani puhul saab öelda kaks märksõna, ilma milleta seda tööd edukalt teha ei saa. Esmalt tunneb ta põhjalikult valdkonda ning teiseks valdab ta väga head suhtlemisoskust eesti ja vene keeles.

Roman Tamm

Senior rådgivare

roman@eestimaavara.ee

Henri on oma klientide jaoks nõus sõitma sadu kilomeetreid, et selgitada ja täpsustada kõike, mis võib segadust tekitada. Selline suhtumine näitab vaid hoolivust ning et ta võtab töö tegemist täie tõsidusega.

Henri Kõva

Senior rådgivare

henri@eestimaavara.ee

Karl-Eric Arpo

Rådgivare

karleric@eestimaavara.ee

Joosep Raud

Rådgivare

joosep@eestimaavara.ee

Bert Lucas Truve

Rådgivare

bert@eestimaavara.ee

Hugo Rubert Vahimets

Rådgivare

hugo@eestimaavara.ee

Andri Arro

Rådgivare

andri@eestimaavara.ee

Karl Aleksander Kuivjõgi

Rådgivare

karlaleksander@eestimaavara.ee

Kontaktuppgifter

Eesti Maavara OÜ
Registreringskod: 10817713
Kontonummer: EE167700771002565526 LHV
Kontonummer: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Estland, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Vårt representationskontor ligger i Tallinn, i Rocca Al Mare,
i kontorsbyggnaden Laev.


Kontakta oss