Kontakta oss djärvt - vi har alltid tid för dig!

Marti Küttis

Hantera

marti@eestimaavara.ee

5699 3923

Andres Saar

Inköpschef

andres@eestimaavara.ee

5697 7664

Randy Soosaar

Säljchef

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Gerda-Liis Vanatua

Verkställande kontor

gerda@eestimaavara.ee

5566 5666

Markus Rahuorg

Senior rådgivare

markus@eestimaavara.ee

5660 3902

Ruve Sestverk

Värderingsman av skogen

ruve@eestimaavara.ee

5677 7719

Roman Tamm

Senior rådgivare

roman@eestimaavara.ee

5073 789

Erik Martin Kolk

Rådgivare

erik@eestimaavara.ee

512 7315

Henri Kõva

Rådgivare

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Cassandra Luik

Rådgivare

cassandra@eestimaavara.ee

5696 5409

Kontaktuppgifter

Eesti Maavara OÜ
Registreringskod: 10817713
Kontonummer: EE167700771002565526 LHV
Kontonummer: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Estland, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Vårt representationskontor ligger i Tallinn, i Rocca Al Mare,
i kontorsbyggnaden Laev.


Võta meiega ühendust