Kontakta oss djärvt - vi har alltid tid för dig!

Randy Soosaar

Styrelsemedlem

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Andres Saar

Inköpschef

andres@eestimaavara.ee

5697 7664

Keithi Õunapu

Kontors chef

keithi@eestimaavara.ee

5566 5666

Markus Rahuorg

Senior rådgivare

markus@eestimaavara.ee

5660 3902

Ruve on oma töös täpne ning efektiivne. Tal on oskus hinnata metsa väärtust ning anda nõu, milline on kõige parem ja vähem metsa kahjustav raieviis. Ta on alati valmis klientidega kinnistul kohtuma ja leidma parimat lahendust nii omanikule, kui ka metsale.

Ruve Sestverk

Värderingsman av skogen

ruve@eestimaavara.ee

5335 9888

Madise kogemus on näidanud, et ta oskab teha oma tööd nii, et kõik osapooled on rahul. Ta teab, kuidas läbirääkimisi pidada, leides vajalikke kompromisslahendusi teistest kiiremini. Ta ei karda võtta riske, et jõuda soovitud tulemusteni.

Madis Soodla

Inköpsspecialist

madis@eestimaavara.ee

5669 7384

Romani puhul saab öelda kaks märksõna, ilma milleta seda tööd edukalt teha ei saa. Esmalt tunneb ta põhjalikult valdkonda ning teiseks valdab ta väga head suhtlemisoskust eesti ja vene keeles.

Roman Tamm

Senior rådgivare

roman@eestimaavara.ee

5073 789

Siim teab, kuidas panna asjad toimima, nii et kliendid oleksid rahul. Ta peab kinni kokkulepitud aegadest, on kannatlik ja korrektne oma töös. Tema eduka suhtlemise saladusteks on inimeste tundmine ning ausus.

Siim Nurmik

Senior rådgivare

siim@eestimaavara.ee

5680 4553

Henri on oma klientide jaoks nõus sõitma sadu kilomeetreid, et selgitada ja täpsustada kõike, mis võib segadust tekitada. Selline suhtumine näitab vaid hoolivust ning et ta võtab töö tegemist täie tõsidusega.

Henri Kõva

Rådgivare

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Tegemist on usaldusväärse ning läbimõeldud tegutsejaga. Erik-Martin teeb oma abivalmi olekuga vestlemise meeldivaks iga inimtüübi jaoks. Talle meeldib klientidega kohtuda näost-näkku, et asjad oleksid selged ning üheselt mõistetavad.

Erik Martin Kolk

Rådgivare

erik@eestimaavara.ee

512 7315

Cassandra ei loe kunagi midagi tehtuks enne, kui asi on päriselt tehtud. Ta teab kõige hullemaid vigu, mida tema alal on võimalik teha, ja seda, kuidas neid vältida- see on juba ühe eksperdi tunnus.

Cassandra Luik

Rådgivare

cassandra@eestimaavara.ee

5688 8931

Rahulikkus ja heatahtlikkus on kindlasti iseloomujooned, mis kirjeldavad Ergot kõige paremini. Rahulikkus, sest talle meeldib iga samm enne astumist läbi mõelda ja heatahtlikkus, kuna tema jaoks on oluline, et iga maaomanik on lõpptulemusega rahul.

Ergo-France Viimsalu

Rådgivare

ergofrance@eestimaavara.ee

5624 8045

Lauret teeb vaevata seda, mis on teiste jaoks raske. Ei ole inimest, kellega tal koostöö ei sujuks, kuna tal on suurepärane vaist ja oskus näha asju, mida teised tihtilugu ei märka. Ilmselt on see ka põhjuseks, miks tema jaoks ei ole olemas võitmatuid olukordi.

Lauret Uustalu

Rådgivare

lauret@eestimaavara.ee

5559 6864

Oma tööasjades on Marili väga ettevõtlik ja otsustusvõimeline. Talle meeldib, kui ta saab ühel või teisel viisil inimesi aidata ja toetada. Tema kätte usaldatud kohustused saavad alati täidetud, mis näitab seda, et ta on lojaalne klientidele, kui ka kolleegidele.

Marili Muru

Rådgivare

marili@eestimaavara.ee

5635 0213

Kristole meeldib põhjalikult oma tegevusi ette planeerida, et seeläbi jätta võimalikult vähe asju lihtsalt juhuse hooleks. Oma ettevõtmistes püüdleb ta alati täiuslikkuse poole, mistõttu ei hakka ta kunagi oma tegevustes kiirustama.

Kristo Norvaiš

Rådgivare

kristo@eestimaavara.ee

5688 8932

Kontaktuppgifter

Eesti Maavara OÜ
Registreringskod: 10817713
Kontonummer: EE167700771002565526 LHV
Kontonummer: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Estland, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Vårt representationskontor ligger i Tallinn, i Rocca Al Mare,
i kontorsbyggnaden Laev.


Kontakta oss