Yhdistä rohkeasti – meillä on aina aikaa sinulle!

Randy Soosaar

Hallituksen jäsen

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Andres Saar

Ostopäällikkö

andres@eestimaavara.ee

5697 7664

Keithi Õunapu

Toimistopäällikkö

keithi@eestimaavara.ee

5566 5666

Markus Rahuorg

Ostopäällikkö

markus@eestimaavara.ee

5660 3902

Ruve Sestverk

Metsänarvioija

ruve@eestimaavara.ee

5335 9888

Madis Soodla

Ostoasiantuntija

madis@eestimaavara.ee

5669 7384

Roman Tamm

Vanhempi neuvonantaja

roman@eestimaavara.ee

5073 789

Siim Nurmik

Vanhempi neuvonantaja

siim@eestimaavara.ee

5680 4553

Henri Kõva

Neuvonantaja

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Erik Martin Kolk

Neuvonantaja

erik@eestimaavara.ee

512 7315

Cassandra Luik

Neuvonantaja

cassandra@eestimaavara.ee

5696 5409

Ergo-France Viimsalu

Neuvonantaja

ergofrance@eestimaavara.ee

5624 8045

Henri Kõva

Neuvonantaja

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Tanel Soidla

Neuvonantaja

tanel@eestimaavara.ee

5635 0211

Marili Muru

Neuvonantaja

marili@eestimaavara.ee

5635 0213

Kristo Norvaiš

Neuvonantaja

kristo@eestimaavara.ee

5688 8932

Yhteystiedot

Eesti Maavara OÜ
Rekisteröintikoodi: 10817713
Tilinumero: EE167700771002565526 LHV
Tilinumero: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Estonia, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Toimistomme sijaitsee Tallinnassa, Rocca Al Mare, Laev-toimiston rakennuksessa.


Ota yhteyttä