Yhdistä rohkeasti – meillä on aina aikaa sinulle!

Marti Küttis

Johtaja

marti@eestimaavara.ee

5699 3923

Andres Saar

Ostopäällikkö

andres@eestimaavara.ee

5697 7664

Randy Soosaar

Myyntipäällikkö

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Gerda-Liis Vanatua

Toimistopäällikkö

gerda@eestimaavara.ee

5566 5666

Markus Rahuorg

Ostopäällikkö

markus@eestimaavara.ee

5660 3902

Ruve Sestverk

Metsänarvioija

ruve@eestimaavara.ee

Roman Tamm

Vanhempi neuvonantaja

roman@eestimaavara.ee

5073 789

Siim Nurmik

Vanhempi neuvonantaja

siim@eestimaavara.ee

5680 4553

Karl-Johannes Kadak

Välittäjä

karl@eestimaavara.ee

5660 4420

Oliver Vatsfeldt

Neuvonantaja

oliver@eestimaavara.ee

5330 1216

Erik Martin Kolk

Neuvonantaja

erik@eestimaavara.ee

512 7315

Gerrit Tudre

Neuvonantaja

gerrit@eestimaavara.ee

5666 7042

Henri Kõva

Neuvonantaja

henri@eestimaavara.ee

5691 1192

Aleksei Kostkin

Neuvonantaja

aleksei@eestimaavara.ee

5898 5160

Patrik Randla

Neuvonantaja

patrik@eestimaavara.ee

5648 4179

Cassandra Luik

Neuvonantaja

cassandra@eestimaavara.ee

5696 5409

Elar Mehide

Neuvonantaja

elar@eestimaavara.ee

5559 6864

Andro Meriloo

Neuvonantaja

andro@eestimaavara.ee

5688 8932

Katre Tamm

Neuvonantaja

katre@eestimaavara.ee

5699 6049

Yhteystiedot

Eesti Maavara OÜ
Rekisteröintikoodi: 10817713
Tilinumero: EE167700771002565526 LHV
Tilinumero: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Estonia, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Toimistomme sijaitsee Tallinnassa, Rocca Al Mare, Laev-toimiston rakennuksessa.


Ota yhteyttä