Yhdistä rohkeasti – meillä on aina aikaa sinulle!

Randy Soosaar

Hallituksen jäsen

randy@eestimaavara.ee

5695 5949

Elizabeth Truve

Myynti- ja henkilöstöpäällikkö

elizabeth@eestimaavara.ee

Markus Rahuorg

Ostopäällikkö

markus@eestimaavara.ee

Ruve Sestverk

Metsänarvioija

ruve@eestimaavara.ee

Madis Soodla

Vanhempi neuvonantaja

madis@eestimaavara.ee

Roman Tamm

Vanhempi neuvonantaja

roman@eestimaavara.ee

Henri Kõva

Vanhempi neuvonantaja

henri@eestimaavara.ee

Rasmus Tipp

Neuvonantaja

rasmus@eestimaavara.ee

Werner Laaneots

Neuvonantaja

werner@eestimaavara.ee

Mihkel Nõel

Neuvonantaja

mihkelnoel@eestimaavara.ee

Johannes Habakukk

Neuvonantaja

johannes@eestimaavara.ee

Grete- Eliise Kubja

Neuvonantaja

gretek@eestimaavara.ee

Karl-Eric Arpo

Neuvonantaja

karleric@eestimaavara.ee

John-Eric Juht

Neuvonantaja

johneric@eestimaavara.ee

Kristina Allika

Neuvonantaja

kristina@eestimaavara.ee

Joosep Raud

Neuvonantaja

joosep@eestimaavara.ee

Yhteystiedot

Eesti Maavara OÜ
Rekisteröintikoodi: 10817713
Tilinumero: EE167700771002565526 LHV
Tilinumero: EE572200221071201196 Swedbank
KMKR: EE101775742

Vabaõhumuuseumi tee 1, 13522 Estonia, Tallinn
+372 55 66 5666
+372 600 80 55
info@eestimaavara.ee

Toimistomme sijaitsee Tallinnassa, Rocca Al Mare, Laev-toimiston rakennuksessa.


Ota yhteyttä